Výměna a vrácení zboží

Výměna zboží

Pokud Vám zakoupené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a rádi byste jej vyměnili za jiné zboží z našeho e-shopu, zašlete nám zboží v nepoužitém stavu zpět spolu s kopií faktury a vyplněným formulářem, který naleznete na zadní straně faktury případně zde: Formulář pro odstoupení od smlouvy - výměnu a reklamaci zboží

Nové zboží které chcete zaslat výměnou si objednejte na eshopu. Nově objednané zboží Vám bude ihned odesláno. 

Platba za vrácené zboží včetně ceny dopravy Vám bude vrácena ihned po doručení zboží. Adresa pro zpětné zaslání je uvedena ve formuláři na zadní straně faktury. 
V žádném případě nezasílejte vrácené zboží na dobírku. Zásilku zaslanou na dobírku nepřevezmeme a zbytečně tím zkomplikujete a prodloužíte celý proces.  

Vrácení zboží 

Jak postupovat, když Vám zakoupení zboží nevyhovuje a požadujete jeho vrácení?

Jako každý spotřebitel, máte právo na odstoupení od smlouvy dle § 1829 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb.,občanský zákoník bez udání důvodu a to ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Zboží důkladně zabalte, přiložte vyplněný formulář (odstoupení od smlouvy), který Vám byl zaslán spolu se zbožím a vše odešlete na naši adresu uvedenou ve formuláři pro odstoupení od smlouvy.  Formulář pro odstoupení od smlouvy - výměnu a reklamaci zboží

Informaci o odstoupení od smlouvy nám můžete zaslat také elektronicky na e-mail info@modexastyl.cz

S vráceným zbožím je nutné dodat i kopii dokladu o koupi zboží (faktura nebo účtenka).

Dbejte prosím na to, aby vrácené zboží bylo v takovém stavu v jakém jste jej obdrželi, tj. nesmí vykazovat známky poškození či opotřebení. Zejména je nutné vracet zboží s originálními visačkami, štítky a označením, které nejsou poškozeny (odtrženy či ustřiženy). Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny a nákladů na dodání zboží.

Zásilku nám ve vlastním zájmu odešlete doporučeně (v případě problémů s doručením nebo při ztrátě budete moci s podacím lístkem na poště reklamovat).

Adresa pro zpětné zaslání zásilek se zbožím (reklamace + vratky) 

SPRAVEXA SERVIS s.r.o.
Dr. Beneše 86
783 91 Uničov

 

V žádném případě nezasílejte vrácené zboží na dobírku. Zásilku zaslanou na dobírku nepřevezmeme a zbytečně tím zkomplikujete a prodloužíte celý proces.  

Po přezkoumání stavu vráceného zboží Vám bude částka za vrácené zboží včetně nákladů na dodání zboží (dopravné) zaslána neprodleně na bankovní účet uvedený ve formuláři o odstoupení od smlouvy. Jestliže kupující zvolil jiný než nejlevnější způsob dodání zboží, který prodávající nabízí, vrátí prodávající kupujícímu náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží (viz Obchodní podmínky).      

Doprava zdarma je v našem e-shopu při nákupu nad 1100 Kč (64 €). Pokud budete část zboží z objednávky vracet a tím pádem hodnota zboží ve Vaší objednávce poklesne pod 1100 Kč (64 €) bez dopravného, dopravné Vám bude započteno zpětně v Opravném daňovém dokladu - dobropisu (ve výši dle běžných cen dopravy v našem e-shopu).

Ostatní zde neuvedené řeší detailně Obchodní podmínky a Reklamační řád.
 

Copyright © SPRAVEXA SERVIS s r.o., všechna práva vyhrazena.