Výměna a vrácení zboží

Výměna zboží

Pokud Vám zakoupené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a rádi byste jej vyměnili za jiné zboží z našeho eshopu, zašlete nám zboží v nepoužitém stavu zpět spolu s kopií faktury nebo účtenky a nezapomeňte připsat číslo bankovního účtu na který Vám vrátíme platbu. Můžete také použít tento formulář: Formulář pro odstoupení od smlouvy - výměnu a reklamaci zboží

Nové zboží které chcete zaslat výměnou si objednejte v eshopu. Nově objednané zboží Vám bude ihned odesláno. 

Vrácení zboží 

Jak postupovat, když Vám zakoupení zboží nevyhovuje a požadujete jeho vrácení?

Jako každý spotřebitel, máte právo na odstoupení od smlouvy dle § 1829 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb.,občanský zákoník bez udání důvodu a to ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Zboží důkladně zabalte, přiložte kopii faktury nebo účtenky a nezapomeňte připsat číslo bankovního účtu na který Vám vrátíme platbu. Můžete také použít tento formulář: Formulář pro odstoupení od smlouvy - výměnu a reklamaci zboží

Informaci o odstoupení od smlouvy nám můžete zaslat také elektronicky na e-mail info@modexastyl.cz

Dbejte prosím na to, aby vrácené zboží bylo v takovém stavu v jakém jste jej obdrželi, tj. nesmí vykazovat známky poškození či opotřebení. Zejména je nutné vracet zboží s originálními visačkami, štítky a označením, které nejsou poškozeny (odtrženy či ustřiženy). Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny a nákladů na dodání zboží.

Zásilku nám ve vlastním zájmu odešlete doporučeně (v případě problémů s doručením nebo při ztrátě budete moci s podacím lístkem na poště reklamovat).

Adresa pro zpětné zaslání zásilek se zbožím (reklamace + vratky) 

SPRAVEXA SERVIS s.r.o.
Dr. Beneše 86
783 91 Uničov

V žádném případě nezasílejte vrácené zboží na dobírku. Zásilku zaslanou na dobírku nepřevezmeme a zbytečně tím zkomplikujete a prodloužíte celý proces.  

Ostatní zde neuvedené řeší detailně Obchodní podmínky a Reklamační řád. 

Copyright © SPRAVEXA SERVIS s r.o., všechna práva vyhrazena.