Možnosti platby

Aktuálně Vám nabízíme následující možnosti platby. 

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

comgate-karetni-loga

ONLINE  BANKOVNÍ PŘEVOD

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

platebni-brana-comgate-banky


BĚŽNÝ BANKOVNÍ PŘEVOD

Zvolíte-li platbu běžným bankovním převodem (platbu předem) pak informace potřebné k zadání příkazu k úhradě (číslo bankovního účtu + variabilní symbol) obdržíte emailem spolu s potvrzením přijetí objednávky. Celkovou částku uhraďte bankovním převodem na náš bankovní účet. Pokud platba nebude připsána na náš bankovní účet do 5 pracovních dnů, bude objednávka stornována. Zboží odesíláme v pracovní dny ihned po přijetí platby.

 

DOBÍRKOU PŘI PŘEVZETÍ

Cena: 49 Kč

Za zboží zaplatíte až při převzetí od dopravce. V závislosti na zvoleném dopravci je možné dobírku uhradit také platební kartou. Zboží odesíláme v pracovní dny ihned po přijetí objednávky. Na Slovensko zboží na dobírku nezasíláme.