ZÍTRA V PÁTEK 19.7. 2024 Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEODESÍLÁME ŽÁDNÉ ZÁSILKY. VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY BUDOU ODESLÁNY V PONDĚLÍ 22.7. 2024.

Možnosti platby

Aktuálně Vám nabízíme následující možnosti platby. 

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

OKAMŽITÁ PLATBA KARTOU (včetně Apple Pay a Google Pay)

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

comgate-karetni-loga

OKAMŽITÝ ON-LINE BANKOVNÍ PŘEVOD

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde pouze potvrdíte již připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

platebni-brana-comgate-banky

BĚŽNÝ BANKOVNÍ PŘEVOD

Zvolíte-li platbu běžným bankovním převodem (platba předem) pak informace potřebné k zadání příkazu k úhradě (číslo bankovního účtu, variabilní symbol) obdržíte e-mailem spolu s potvrzením přijetí objednávky. Celkovou částku uhraďte bankovním převodem na náš bankovní účet. Pokud platba nebude připsána na náš bankovní účet do 5 pracovních dní, bude objednávka automaticky stornována.  Zboží odesíláme v pracovní dny ihned po přijetí platby.

DOBÍRKOU PŘI PŘEVZETÍ (KARTOU NEBO HOTOVĚ)

Tato služba je zpoplatněna částkou 49 Kč
Je naprosto zbytečné si cenu objednávky navyšovat o tento poplatek. Hodnocení našich zákazníků hovoří jasně. Na nás se můžete spolehnout. Pokud zvolíte platbu dobírkou, za zboží zaplatíte až při převzetí zásilky od dopravce. V závislosti na zvoleném dopravci nebo výdejním místě, je možné uhradit dobírku také platební kartou. Zboží odesíláme v pracovní dny ihned po přijetí objednávky. Na Slovensko zboží na dobírku nezasíláme. Pokud zásilku zaslanou na dobírku nevyzvednete a bude nám vrácena zpět, budou vám náklady na balné a dopravu přeúčtovány v souladu s občanským zákoníkem. Takové náklady po vás budeme vymáhat a to i soudně. Žádné další zboží na dobírku vám v takovém případě již nezašleme. 

Aktualizováno dne 12.6. 2024