Malé dámské kabelky

Mini kabelky do ruky i přes rameno

Možná namítnete, že mini kabelky jsou poněkud nepraktické, pro mnoho dam ale znamenají skvělý módní doplněk, který si s sebou rády vezmou na společenskou událost. Ano, jsou malé, ale zato opravdu stylové a v posledních letech se stávají stále více oblíbené.

Proč právě malou kabelku?

Malá kabelka vám krásně padne do ruky a díky svým kompaktním rozměrům vás nebude omezovat v pohybu. Při tom se toho do ní může vejít překvapivě hodně. Do mini kabelky si můžete uložit pouze to nejdůležitější, jako například peněženku, mobil, klíče, kapesníčky, rtěnku a řasenku. Toto jsou základní potřeby každé ženy, ale musíte si uvědomit, že mini kabelka je vhodná spíše na kratší akce.

Jak jsme si již zmínili, jedná se o stylový doplněk, který bude vypadat náramně s každým společenským i volnočasovým outfitem. Výborně se hodí k delším i kratším sukním, legínám i klasickým džínům.

Do ruky i na řemínku

Jak takovou malou kabelku nosit? Jsou dva hlavní způsoby, a sice přímo v ruce, podobně jako psaníčko, anebo na popruhu. Oblíbený je crossbody popruh, který vám umožní nosit kabelku přes tělo. Tato varianta je pohodlná a velice praktická a osvědčila se také u větších kabelek. Popruhy si navíc můžete zvolit v různých barvách a variantách, a dokonce se dají měnit u jednotlivých modelů mini kabelek.

Nosit kabelku v ruce sice není tolik praktické, ale i toto je způsob, jak nechat vyniknout elegantní oblečení a dosáhnout určité nonšalance.

Nepřeberné množství barev a vzorů

Pokud chcete poněkud oživit outfit, pak použijte dámskou kabelku s více barvami, která dokáže opravdu zaujmout a dodat svěžest. Je zde ale také ona osvědčená varianta volby méně nápadných barev, jako je klasická černá, béžová nebo hnědá. Ani v tomto případě rozhodně neprohloupíte, naopak můžete si být jistá, že máte kabelku vhodnou téměř ke každému oblečení, zkrátka univerzální a decentní.

Důležitý je i výběr vzorů na mini kabelce. Výraznější textury dokážou velmi dobře oživit jednoduché provedení, zatímco jemnější linie vzorkování se zase výborně hodí k výraznějším barvám.