Magazín ModexaStyl

Levné dámské batohy na ModexaStyl.cz

Dámský batoh si získal mnoho milovníků módy kvůli estetickým a praktickým hodnotám. Zajímavý střih a moderní design z něj dělá skvělý doplněk každé ženy. Na druhou stranu je dámský batůžek velice funkčním doplňkem. Dámský batoh je moderní a praktické řešení pro každodenní aktivity. Stylový batoh nemusí být drahý. V našem obchodě jsou k dispozici levné i dražší varianty batůžků.

charm-shape-15130c (1)

Batoh je ideální pro výlety - zaručuje pohodlí a komfort nošení. Proto je také neodmyslitelným prvkem cyklistických výletů. Batohy milují také mladé maminky. Do mateřského batohu nebo mateřské tašky mohou nabalit všechny potřebné doplňky pro dítě a mít je doslova "po ruce". Abychom splnili očekávání našich klientů, neustále rozšiřujeme sortiment batohů. Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší nabídkou kvalitních pánských tašek přes rameno.

Dámský kožený batoh a kabelka přes rameno 2v1 Miss Lulu E6833-BY (3)

Které kabelky jsou nejoblíbenější?

Které kabelky jsou dnes mezi dámami nejoblíbenější?

S vhodnou kabelkou se můžete vydat za nočním dobrodružstvím, na kulturní akce, na nákupy, nebo pouze na procházku, vlastně kamkoliv. Pro každou ženu se jedná o jeden za základních doplňků outfitu, který je nejen stylový, ale také funkční. Dle velikosti se vám do kabelky vejde třeba jen základní vybavení a kosmetické pomůcky, nebo rovnou menší nákup. Jaké typy kabelek dnes patří k těm nejvyhledávanějším?

Klasika

Nejprve si zmiňme klasické kabelky, často vyrobené z kůže. Jejich provedení nebývají tak extravagantní, nicméně u nich oceníte značnou univerzálnost. Klasická kabelka může být do ruky či přes rameno a rozlišujeme rovněž klasické kabelky z pevných a měkkých materiálů.

klasika kabelka

Shopperky

Kabelka shopperka je určena pro poněkud více předmětů, a jak již napovídá její název, bude se hodit na nákupy. Samozřejmě, že do ní nenacpete měsíční nákup, tedy plný nákupní vozík, ale spíše vám poslouží jako to správné příruční zavazadlo, a také doplnění outfitu. Shopperky ale můžete použít také v práci na obchodní schůzce nebo na rande s přítelem, svým moderním pojetím a elegancí jsou univerzální volbou.

shopper

Crossbody

Crossbody kabelky bychom si mohli pojmenovat poněkud více česky, a to jako kabelky křížem přes tělo. Někdy jsou označovány také jako messengers. Jejich rozměry jsou oproti shopperkám většinou menší, lze je nosit jednak křížem, ale i zavěšené na rameně podél těla.

crossbody kabelka

Psaníčko

Přesně do ruky se vám vejde psaníčko, a i jeho provedení může být různorodé. Většinou se ale jedná o menší kabelku, která se nosí v ruce, někdy je opatřena uchem či popruhem přes rameno, ale spíše se nosí zcela volně.

LT6604-BK (4)

Oblíbené materiály

A pokud hovoříme o oblíbených druzích a typech kabelek, nemůžeme ponechat stranou onen důležitý parametr výběru, tedy materiály. Kromě klasiky v podobě kůže se nabízí také koženky, různé textilie a umělá vlákna, či rovnou guma a plast. Ve výčtu nechybí ani přírodní a eko materiály, třeba konopí, vlna, len, či bambus.

Psaníčko nemusí být jen mini

Psaníčko nemusí být jen mini

Psaníčko se postupně stalo něčím téměř povinným pro moderní ženu a skvělé na něm je, že se dá nosit po celý rok. Vyniknete s ním při formálních i méně formálních příležitostech, záleží jen na tom, jaký styl si vyberete. Proč jsou právě psaníčka tolik nepostradatelnou součástí mnoha outfitů a k jakým událostem je můžete využívat?

V létě i v zimě

Některé ženy se domnívají, že psaníčko je vhodné pouze na plesovou sezonu. Není to ale tak docela pravda, dá se nosit v podstatě celoročně, tedy na jaře, v létě, na podzim i v zimě. V létě vytvoří dokonalý soulad se sáčkem a kompletem, stejně jako s poněkud honosnějšími šaty a róbami. Zimní období zase vybízí ke kombinování s overaly a kabátky. Například kožené psaníčko té správné barvy se bude ideálně hodit ke kožené bundě a džínům.

Kam všude se hodí psaníčko?

Nyní se trochu pozastavme u toho, kam se vlastně takové psaníčko nejlépe hodí. Vězte, že není problém vzít ho do zaměstnání, na běžné pochůzky a nákupy, na rande i na společenskou či kulturní událost. A samozřejmě, že nejlepší bude, když budete vlastnit více typů psaníček, ona se totiž mohou dosti podstatně lišit.

Velikosti jsou různé

Když se řekne psaníčko, představíme si především malou ruční kabelku, ale může se jednat i o větší provedení. Podle toho pak budete nosit takovou kabelku buďto přímo v dlani, nebo i pod paží. Ve většině případů se ale setkáte skutečně s malými psaníčky, co nezatěžují.

Praktická psaníčka?

Snad jediným menším mínusem této mini kabelky pro ženy je její poněkud horší praktičnost, spočívající hlavně v menším obsahu. Jinak řečeno, nevejde se toho do ní tolik, jako do rozměrnější kabelky, na druhou stranu pro kratší událost, kdy vám postačí jen základní výbava, bude dostačující.

Různé designy

Moderní psaníčko se může pyšnit mnoha designy, pestrými barvami a zajímavými provedeními. Možná vám učaruje celokožené kvalitní psaníčko, látkové psaníčko nebo model s potiskem. Nabízí se ale také zdobení cvočky a podobnými dekorativními prvky či přírodní a ekologické materiály čítající konopí, bavlnu nebo bambus.

 LT6604-BK (4)