ZÍTRA V PÁTEK 19.7. 2024 Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEODESÍLÁME ŽÁDNÉ ZÁSILKY. VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY BUDOU ODESLÁNY V PONDĚLÍ 22.7. 2024.

Batohy pro dámy mohou být elegantní, sportovní i vysoce odolné

Nošení batohu na zádech má svůj smysl a to jak z pohledu zdravotního, tak z hlediska pohodlnosti. Oproti často nadměrně velkým a těžkým kabelkám a taškám je to zcela jistě komfortnější varianta. Dámské batohy mohou být vyrobeny v klasickém stylu nebo jako sportovní dámské batůžky, stejně jako náhrada za kabelky tedy v městském stylu na běžné pochůzky a třeba i nákupy.

Stylové batohy pro dámy

Dámy ocení eleganci batohu, ale ta vynikne pouze v kombinaci se správně volenými doplňky. K batohům se velmi dobře hodí různé typy kalhot, například džíny, legíny i kalhoty plátěné. Horní polovinu těla pak může halit pěkný svetřík, halena či tričko a nic nepokazíte ani moderní košilkou. Obuv si vybírejte především dle toho, zda se jedná o batoh elegantní nebo spíše sportovní. Mohou to být jak tenisky, tak obuv na vyšším podpatku.

V chladnějším období kombinujte batoh s vlněným kabátem či sportovní péřovou nebo softshell bundou, přidejte doplňky v podobě stylové čepice a šály, v teplejší části roku se nebojte sáhnout po dámské kšiltovce a dalších letních doplňcích.

czarny-duzy-plecak-damski-ze-skory-jennifer-jones-3132-1    charm-shape-15130c (1)   modny-plecak-damski-jennifer-jones-3125-1 (8)

Sportovní styl

Sportovní batohy jsou vhodné nejenom na sportovní aktivity, ale také na běžné procházky především v přírodě. Vyznačují se lehkostí a nejrůznějšími vychytávkami, které zvyšují komfort i při větší zátěži, zmiňme si například systémy cirkulace vzduchu v zádové části batůžku. Ke sportovně laděnému batohu si oblékněte také sportovní oblečení a sportovní obuv, jako jsou tenisky, případně odolné horské či trekové boty do náročnějších podmínek.

harolds-canvas-kuze-prirodni-4548 (1) plecak-sportowy-na-ramie-bag-street-triangular-4382   batuzek-sportovni-bag-street-2257 (1)

Batohy do náročného terénu

Specifickou kategorií batohů na sport jsou pak horské batohy a krosny, které disponují spoustou oddělení a také vysokou odolností materiálů, měly by být nepromokavé a výborně izolovat. Zde nehraje až takovou roli design, ale spíše funkčnost, nicméně výrobci nabízí i dámské krosny, se kterými budete vypadat vskutku stylově.