Mateřské tašky a batohy Vám usnadní život

Mateřské tašky, kabelky a batohy Vám usnadní život

Maminky mají se svými ratolestmi spoustu práce a potřebují pomůcky a vybavení, které jim jejich trmácení usnadní. Využijte moderní mateřské tašky, kabelky či mateřské batohy na kočárek, což jsou zavazadla velmi dobře skladná, dají se zavěsit nebo uložit do kočárku a přitom se toho do nich tolik vejde.

Mateřské kabelky

Mateřské kabelky, to už dávno nejsou jen fádní modely, jejichž jediným účelem je možnost uložit do nich příslušenství pro mamky. Podobně, jako se vyvíjí design a trendy klasických dámských kabelek a batohů, tak i mateřská zavazadla prošla určitým vývojem. Už se tedy zdaleka nejedená pouze o nevzhledné kousky, ale můžete pořídit stylové tašky, za které se nebudete muset stydět. Trendy jsou výrazné barvy ve spojení s jednoduchostí a dobrou skladností, nabízí se kabelky z různých materiálů, tedy z kůže či například z polyesteru.

Mateřské tašky

Podobnou kategorií jako kabelky jsou mateřské tašky. Většinou bývají ovšem poněkud větší, i tak ale nezaberou v kočárku moc místa. Na trhu najdete pochopitelně produkty tohoto typu od různých výrobců a v různých cenových relacích, nicméně je možná zbytečné utrácet za ně tisíce. I výrazně levněji můžete získat mateřskou tašku, která bude vybavena nejenom spoustou praktických přihrádek, ale také doplňky, jako jsou přebalovací podložky, termo obaly na nápoje, oddělení na plenky, prostor pro kapesníčky, hračky nebo dudlíky. Ideální mateřská taška není ta nejkrásnější svým designem, ale taková, co bude pro maminku nejlepším pomocníkem, komfortní, dobře skladná, při tom ale dostatečně prostorná. Současné tašky pro maminky jsou většinou opatřeny speciálními popruhy pomocí kterých připevníte mateřskou tašku nebo batoh na kočárek.

Mateřské batohy

A pak zde máme zajímavou kategorii mateřských batohů. Jejich největším plusem je to, že si je můžete uložit či připnout na kočárek, nebo nosit na zádech. A to znamená, že vaše ruce budou volné a vy se budete moci věnovat miminku či různým činnostem maminkám vlastním. I mateřské batohy bývají rozděleny na více speciálních oddělení, přínosem pro vás bude i zpevnění, díky němuž si drží tvar, či jednoduché otevírání a spousta úložného prostoru.

 E6705D2_GY (1)       Mateřská taška na kočárek sada černá LT6638 Miss Lulu (2)         E6705D2_GY (7)