Které kabelky jsou nejoblíbenější?

Které kabelky jsou dnes mezi dámami nejoblíbenější?

S vhodnou kabelkou se můžete vydat za nočním dobrodružstvím, na kulturní akce, na nákupy, nebo pouze na procházku, vlastně kamkoliv. Pro každou ženu se jedná o jeden za základních doplňků outfitu, který je nejen stylový, ale také funkční. Dle velikosti se vám do kabelky vejde třeba jen základní vybavení a kosmetické pomůcky, nebo rovnou menší nákup. Jaké typy kabelek dnes patří k těm nejvyhledávanějším?

Klasika

Nejprve si zmiňme klasické kabelky, často vyrobené z kůže. Jejich provedení nebývají tak extravagantní, nicméně u nich oceníte značnou univerzálnost. Klasická kabelka může být do ruky či přes rameno a rozlišujeme rovněž klasické kabelky z pevných a měkkých materiálů.

klasika kabelka

Shopperky

Kabelka shopperka je určena pro poněkud více předmětů, a jak již napovídá její název, bude se hodit na nákupy. Samozřejmě, že do ní nenacpete měsíční nákup, tedy plný nákupní vozík, ale spíše vám poslouží jako to správné příruční zavazadlo, a také doplnění outfitu. Shopperky ale můžete použít také v práci na obchodní schůzce nebo na rande s přítelem, svým moderním pojetím a elegancí jsou univerzální volbou.

shopper

Crossbody

Crossbody kabelky bychom si mohli pojmenovat poněkud více česky, a to jako kabelky křížem přes tělo. Někdy jsou označovány také jako messengers. Jejich rozměry jsou oproti shopperkám většinou menší, lze je nosit jednak křížem, ale i zavěšené na rameně podél těla.

crossbody kabelka

Psaníčko

Přesně do ruky se vám vejde psaníčko, a i jeho provedení může být různorodé. Většinou se ale jedná o menší kabelku, která se nosí v ruce, někdy je opatřena uchem či popruhem přes rameno, ale spíše se nosí zcela volně.

LT6604-BK (4)

Oblíbené materiály

A pokud hovoříme o oblíbených druzích a typech kabelek, nemůžeme ponechat stranou onen důležitý parametr výběru, tedy materiály. Kromě klasiky v podobě kůže se nabízí také koženky, různé textilie a umělá vlákna, či rovnou guma a plast. Ve výčtu nechybí ani přírodní a eko materiály, třeba konopí, vlna, len, či bambus.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení