Psaníčko nemusí být jen mini

Psaníčko nemusí být jen mini

Psaníčko se postupně stalo něčím téměř povinným pro moderní ženu a skvělé na něm je, že se dá nosit po celý rok. Vyniknete s ním při formálních i méně formálních příležitostech, záleží jen na tom, jaký styl si vyberete. Proč jsou právě psaníčka tolik nepostradatelnou součástí mnoha outfitů a k jakým událostem je můžete využívat?

V létě i v zimě

Některé ženy se domnívají, že psaníčko je vhodné pouze na plesovou sezonu. Není to ale tak docela pravda, dá se nosit v podstatě celoročně, tedy na jaře, v létě, na podzim i v zimě. V létě vytvoří dokonalý soulad se sáčkem a kompletem, stejně jako s poněkud honosnějšími šaty a róbami. Zimní období zase vybízí ke kombinování s overaly a kabátky. Například kožené psaníčko té správné barvy se bude ideálně hodit ke kožené bundě a džínům.

Kam všude se hodí psaníčko?

Nyní se trochu pozastavme u toho, kam se vlastně takové psaníčko nejlépe hodí. Vězte, že není problém vzít ho do zaměstnání, na běžné pochůzky a nákupy, na rande i na společenskou či kulturní událost. A samozřejmě, že nejlepší bude, když budete vlastnit více typů psaníček, ona se totiž mohou dosti podstatně lišit.

Velikosti jsou různé

Když se řekne psaníčko, představíme si především malou ruční kabelku, ale může se jednat i o větší provedení. Podle toho pak budete nosit takovou kabelku buďto přímo v dlani, nebo i pod paží. Ve většině případů se ale setkáte skutečně s malými psaníčky, co nezatěžují.

Praktická psaníčka?

Snad jediným menším mínusem této mini kabelky pro ženy je její poněkud horší praktičnost, spočívající hlavně v menším obsahu. Jinak řečeno, nevejde se toho do ní tolik, jako do rozměrnější kabelky, na druhou stranu pro kratší událost, kdy vám postačí jen základní výbava, bude dostačující.

Různé designy

Moderní psaníčko se může pyšnit mnoha designy, pestrými barvami a zajímavými provedeními. Možná vám učaruje celokožené kvalitní psaníčko, látkové psaníčko nebo model s potiskem. Nabízí se ale také zdobení cvočky a podobnými dekorativními prvky či přírodní a ekologické materiály čítající konopí, bavlnu nebo bambus.

 LT6604-BK (4)