Plážové tašky nejen na pláž

Letní dovolená plná slunce a pohody vám navrátí energii a samozřejmě také umožní krásné opálení. Dámy ovšem často řeší, jakou tašku na pláž si vlastně zvolit. Oblíbené jsou nejen klasické proutěné a pletené tašky, ale také tašky kožené či vyrobené z textilních materiálů.

Větší než klasická kabelka

Základním předpokladem užitečnosti moderní plážové kabely je dostatek prostoru uvnitř. To proto, aby si do nich ženy mohly uložit vše, co se jinak ukládá do menších kabelek, tedy například kosmetiku a hygienické pomůcky, ale také nejrůznější plážové potřeby. Dámy si velmi rády volí dostatečně velké plážové tašky, do kterých se vejde třeba i osuška.

Design

Samozřejmě, že nejen funkčnost se cení u plážových tašek pro ženy. Naštěstí jsou v tomto směru výrobci velice inovativní a nápadití, takže se můžete neustále setkávat s novými zajímavými modely. Co se barev týká, tak vedou barvy moře a slunce a značné oblibě se poslední dobou těší námořnické pruhování. Zkrátka by se mělo jednat o takový vzhled, který bude nejen korespondovat s vaším oblečením, ale také s daným prostředím. Pruhovaná taška se bude skvěle hodit k džínům, ke kraťasům a v neposlední řadě i k různým doplňkům.

Materiály

Materiály plážových tašek by měly být dostatečně rezistentní, aby dokázaly odolávat náročným slunečným podmínkám. Rovněž by měly dobře odolávat vlhkosti, pro tento účel se používají speciální umělé materiály, kůže či specifické povrchové úpravy, jako je pogumování. Plážové tašky mohou být kožené, proutěné, textilní, pogumované nebo třeba s potiskem.

Využije letních slev

Dámské plážové tašky nejsou většinou nikterak drahým zbožím, a při tom je můžete použít opakovaně. Využijte výhodných letních akcí a slev, nakupujte třeba v zimě a tašku si prozatím uschovejte do skříně. Pochopitelně, že i v této kategorii tašek se najdou luxusní modely za tisíce, ale bohatě vám postačí kabela za pár stovek. Skvělé pak je, že se ji můžete využít rovněž na nakupování.

duza-torebka-torba-plazowa-california-xxl-2201-1