Mateřské tašky a batohy splní vysoké nároky na praktičnost

Každá maminka ocení zavazadlo, které bude především funkční a snadno se nosí. Do takové kategorie patří také mateřské tašky, batohy a kabelky, které mohou opravdu hodně usnadnit život. Samozřejmě, že i design hraje svou roli, ženy pak ocení také skladnost či možnost připnutí tašku na kočárek, a tak si poněkud odlehčit.

Mateřské kabelky

U mateřských kabelek dnes neplatí, že se jedná o nevzhledné kousky, které jsou pouze funkčním zavazadlem. Co by to bylo za kabelku, kdyby v ruce dámy nevypadala skvěle, na druhou stranu má význam to, že se do ní vejde vše potřebné. Zvolit si můžete některou ze stylových tašek a kabelek, které snadno zavěsíte na kočárek, jinak řečeno, nemusíte je nosit stále na rameni. Zůstanou vám tak volné ruce a vy se můžete věnovat svému miminku. Při tom bude kabelka při ruce, stačí do ní jen sáhnout. Oblíbenými materiály jsou jednak dražší kůže, ale také levnější, přes to praktický polyester.

Mateřské tašky

Mateřské tašky bývají většinou o něco rozměrnější, díky čemuž se toho do nich také více vejde. To ale neznamená, že by se jednalo o tašky které zavazí a jsou těžké. I v tomto případě se bez potíží vejdou do úložného prostoru kočárku. Pokud si chcete takovou tašku zakoupit, ideální bude model, který bude stylový, ale hlavně dostatečně variabilní, kromě praktických přihrádek může být jeho součástí také sada doplňků pro maminky, jako jsou podložky pro přebalování nebo thermo obaly na lahve. Velmi užitečnou součástí mateřské tašky bývají speciální popruhy, s nimiž ji snadno připevníte ke kočárku, aniž byste přetěžovali úložné prostory.

Mateřská přebalovací taška Kono modrá 08190 (4)        11-1000x1000     Mateřská taška na kočárek sada černá LT6638 Miss Lulu (2)

Mateřské batohy a batůžky

Kabelky pro ženy se většinou nosí na rameni nebo v ruce, což ale nemusí být po delší době pohodlné. Ergonomičtější variantou se tak může stát třeba právě mateřský batoh, který lze nosit na zádech, ale také ho připnout k rukojeti kočárku. Jeho hlavní výhodou pro mamky je pochopitelně to, že vám vždy zůstanou volné ruce. Kvalitní mateřský batoh by měl disponovat variabilními přihrádkami, tvarovým zpevněním a také co nejjednodušším způsobem otevírání.

 E6814-BK (3)       E6705D2_GY (1)          Mateřský přebalovací batoh na kočárek Miss Lulu E6706 černý (1)