Módní trendy 2021 pro šály a šátky

Šátky a šály jsou skvělým doplňkem, kterým ozvláštníte každý outfit. Hodí se jak k elegantnímu kabátku, tak ke sportovní parce. Vybírat můžete z tlustých huňatých modelů nebo z tenoučkých kousků, které jsou spíše pro parádu, než na zahřátí. Jaké šátky a šály jsou trendy v roce 2021?

Šály a šátky nechrání pouze proti mrazu. Nosit je můžete i na jaře nebo na podzim jako stylový doplněk. Stejně jako Francouzky, které tímto praktickým pomocníkem jednoduše doladí jakýkoli outfit.

Huňatá klasika 

Teplá huňatá šála nikdy nevyjde z módy. V zimních měsících je oceníte nejen kolem krku, ale můžete si ji přehodit i přes ramena a pěkně se do ní zachumlat, pokud zrovna nebudete mít nic jiného po ruce. Ve skříni by vám rozhodně neměla chybět klasická kostkovaná šála. Sáhněte po kousku v typických podzimní či zimních barvách. Kombinací bílo černé nic nezkazíte. Přidat se mohou i další barvičky jako šedá, béžová, hnědá, hořčicová či pudrově růžová. Takovouto neutrální šálu lehce zkombinujete s čímkoli. Chybu neuděláte ani, pokud sáhnete po jednobarevné šále, která se hodí ke všemu.

Šátky jako stylový doplněk nejen na krk

Kašmírová pašmína by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Nejen že ozdobí krk, ale můžete si ji rovněž přehodit přes ramena a dodat tak svému looku šmrnc. Jestliže rády nosíte neutrální barvy jako černá, bílá či šedá, pořiďte si šátek ve výrazné barvě nebo vzoru, který outfit oživí.

Šátky můžete efektně smotat jako čelenku do vlasů nebo s ním vlasy lehce přikrýt jako filmová celebrita. Budete mít jistotu, že vám účes nerozfouká vítr a ještě navíc budete vypadat světově.

modexa-styl-clanek-foto-12.1.2021