Praktické i elegantní tašky pro muže

Jak je známo, většině žen rozjasníte den dárkem v podobě hezké kabelky. Věřili byste ale, že často můžete stejnou radost udělat i mužům? Pravda, nepotěšíte ho asi růžovou kabelkou do ruky či černým psaníčkem, ale moderní batoh či sportovní taška bude trefa do černého. A nenechte se zmást předsudkem, že muži řeší pouze praktičnost. Najde se i spousta těch, kteří ocení také pěkný vzhled. I na ně myslíme a v naší nabídce tak najdete celou řadu pánských tašek, které jsou praktické a zároveň poslouží jako líbivý doplněk.

Nejen ženy potřebují malou tašku na spoustu nezbytných drobností. I muži mají celou řadu praktických věcí, které nejraději nacpou do kapes kalhot nebo bundy. Jenže změní se náhle počasí, a tak musí všechno narychlo přesouvat do jiných oděvů. A kdo by neznal situaci typu „klíče jsem nechal v druhých kalhotách“. Takové nepříjemnosti může vyřešit pánská taška přes rameno, která je sice malá, ale disponuje dvěma hlavními komorami se zipem, jednou vnitřní kapsičkou na zip a jednou otevřenou přihrádkou, jednou malou kapsičkou na zip na přední straně a jednou větší přihrádkou na suchý zip. Taška je vybavena dlouhým popruhem přes rameno, který je možné odepnout a nosit tašku za ruční držadlo.

Sportovní typy jistě ocení lehký a malý batůžek, třeba ten z kolekce Bag Street Extrem. Je to skvělá volba pro jízdu na kole nebo na procházku do přírody. Batůžek je vyroben z pevného materiálu s vysokou odolností proti promočení. A pokud se muž chce sladit se svou něžnější polovičkou, mohou si oba vybrat sportovní batoh Unisex, který je k dostání ve třech barvách.

Zejména pracovně vytížené muže často na cestách doprovází věrný notebook. I ten si zaslouží odpočívat v příjemné a navenek pěkné tašce. Jistě by se mu líbilo v černé a velmi prostorné tašce přes rameno z kolekce Bag Street s potiskem orla. Taška je opatřena několika kapsami na zip a má polstrované dno.

Řada mužů upřednostňuje nosit notebook na zádech a mít tak volné ruce. Obchod Modexastyl si toho je dobře vědom, a proto nabízí i takové modely. Například batoh Vintage je praktický a velký a vejde se do něj nejen notebook, ale navíc ještě třeba tablet nebo menší laptop.

Hezkým dárkem pro muže bývá i dobře vybraná peněženka. V obchodě Modexastyl.cz najdete kožené peněženky různých typů a barev.

Vyzkoušejte a uvidíte, že potěšit muže hezkým doplňkem je vlastně docela snadné.