Přebalovací tašky a batohy jako praktická vychytávka

Přebalovací batoh. Praktická vychytávka nejen na kočárek

Dětské kočárky většinou samy o sobě obsahují nějaké ty úložné prostory, ne vždy ale mohou být dostačující. Jako maminka to určitě znáte.  I na kratší vycházku s kočárkem a miminkem, potřebujete celou spoustu pomocníků a vybavení. Co takhle vyzkoušet moderní a poměrně nové zavazadlo, mateřský přebalovací batoh? Jeho funkce je pochopitelně podobná, jako je tomu u přebalovacích tašek, ovšem může nabídnout i něco navíc. Seznamte se s přebalovacími batohy a jejich praktičností.

Zavěšení na kočárek

Mateřský přebalovací batoh si jednoduše pověsíte na kočárek a nemusíte se s ním tahat, navíc bude držet opravdu dobře. To vše díky speciálnímu popruhu. Zavěšení pod rukojetí pro vás bude znamenat výbornou dostupnost kdykoliv, stačí do batohu jen sáhnout, je prostě vždy po ruce.

Spousta úložného prostoru a přihrádek

Nejen, že přebalovací batohy bývají prostornější než přebalovací tašky, hlavně jsou ale dělené na více přihrádek. Do některých lze uložit pleny a přebalovací pomůcky, vše na krmení, do jiných zase méně rozměrné předměty, peněženku, či dokonce dokumenty.

Na mobil i notebook

V dnešní moderní době se ani maminky neobejdou bez mobilního telefonu nebo notebooku. Rovněž těmto technickým vymoženostem bývají u přebalovacích batohů vyčleněny speciální prostory a USB propojovací kabel.

Nepromokavost

Některé části, nebo rovnou celý batoh ke kočárku může disponovat nepromokavou úpravou, což oceníte zvláště v deštivém počasí. Nemusí se však jednat pouze o ochranu proti vnějším vlivům, neméně dobře zabrání nevzhledným flekům při vylití nápojů uvnitř batohu.

Podložka pro přebalování

Oblíbenost přebalovacích batohů není náhodná, některé modely mají součástí i přebalovací podložku pro případ nouze. 

Termoizolace

Nemůžeme nepřipomenout ještě jednu z velkých výhod, přebalovací batohy obsahují i termoizolační oddíly pro uložení kojenecké lahve.