Cestovní tašky přes rameno. Pohodlné a praktické zavazadlo

Na kratší výlety a cestování, nebo na pracovní cestu se vám bude určitě hodit takové zavazadlo, které vám umožní mít vše pěkně při ruce. Cestovní taška přes rameno usnadní cestování, navíc může vypadat opravdu stylově a stát se součástí moderního outfitu jak ženy, tak muže.

Dělení cestovních tašek přes rameno

Než si zakoupíte svou vysněnou tašku přes rameno, měli byste si ujasnit, jaký typ pro vás bude volbou číslo jedna. Rozhodující může být nejen způsob nošení, ale také třeba velikost nebo design.  Zde je tedy základní rozdělení:

  • Klasika – klasická cestovní taška přes rameno zajistí spoustu pohodlí a praktičnost, celkově se jedná o jednodušší provedení. Tohle příruční zavazadlo by mělo mít dost velký prostor na to, abyste si do něj bez problémů uložili nejen drobnější předměty, ale také třeba náhradní oblečení...a samozřejmě kosmetiku.
  • Crossbody taška – tento typ se vyznačuje delším popruhem, který je veden křížem přes hrudník. Toto řešení pro vás bude znamenat ještě lepší přístup ke všemu, co se vám právě bude hodit.
  • Batoh – takzvaný crossbody batoh je výhodný v tom, že dokáže dobře rozložit váhu, ovšem je o něco hůře přístupný než klasické tašky přes rameno.

Materiály cestovních tašek přes rameno

Cestovní tašky přes rameno se vyrábí z umělých i přírodních materiálů, kdy sázkou na jistotu je kůže. Pokud chcete malinko ušetřit a při tom získat vzhled usně, tak se nabízí kůže umělá. Mezi další syntetické materiály se pak řadí polyester a nylon, které jsou výhodnější z pohledu ceny, při tom můžou vypadat skvěle a sloužit velmi, velmi dlouho.

Zvolte správnou velikost

Velikost může být u cestovní tašky přes rameno rozhodující. Na kratší cestování postačí menší varianta na pouze základní výbavu, hygienické a kosmetické pomůcky a věci denní potřeby. Větší tašky pak můžou klidně nahradit cestovní kufry, díky dostatečnému úložnému prostoru se do nich vejde i více kusů oblečení, nebo například notebook.