ZÍTRA V PÁTEK 19.7. 2024 Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEODESÍLÁME ŽÁDNÉ ZÁSILKY. VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY BUDOU ODESLÁNY V PONDĚLÍ 22.7. 2024.

Inspirace k výběru dárku pro ženu

Uvědomujeme si, že výběr dokonalého dárku pro vaši milovanou ženu není snadný úkol. Kolik žen, tolik chutí. Dalším úskalím pro muže je schopnost správně posoudit co má žena v oblibě a zda takový kousek, který u nás vyberete neleží vaší ženě na spodku šatníku. V každém případě, bez ohledu na to, zda je milovaná individualista nebo minimalista, stojí za to, aby jste vybral klasiku. Univerzální kožená peněženka v jednotné barvě bude fungovat v každé situaci. Stejně jako peněženka nebo kosmetická taštička, kterou si pak vaše milá může vzít na výlet. Dokonalým dárkem pro každou ženu je kvalitní kožená dámská peněženka. Níže uvádíme několik inspirací, ze kterých může každý muž vybrat. Zvlášť jedinečným dárkem budou sady produktů - krásně zabalené budou vypadat skvěle a obdarovanou určitě nezklamete. 

Dámská peněženka + dámský opasek ve stejné barvě.

Peněženka je vždy dobrou volbou, zejména pokud je klasická, elegantní, má správnou velikost, správné množství přihrádek, správné zavírání na mince a její barva je triumfem pro aktuální sezónu. Jedná se o portfolio obchodního domu Paolo Peruzzi - vyrobené z nejkvalitnější kůže v krásné a módní intenzivní červené barvě s reliéfním logem značky na klopě. Pohodlná a elegantní dámská peněženka, perfektně padne s dámským opaskem vyrobeným z kůže ve stejné barvě jako dámská peněženka. Taková sada je perfektním dárkem pro milovanou osobu, ale i pro matku nebo sestru.

sada dámská peněženka a dámský kožený opasek

 

 

Velká dámská peněženka na zip.

Ženy mají rádi dvě věci v jednom. Dává jim příležitost vytvořit si neomezený počet stylů. Již několik sezón jsou na vrcholu velké dámské peněženky na zip, které se nosí v ruce. Nákup takové velké dámské peněženky na zip jistě udělá velkou radost vaší milované. Zvláště doporučujeme modely dostupné v našem online obchodě modexastyl.cz uvedené v kolekci Paolo Peruzzi, které lze nosit jako větší peněženku v ruce nebo s řemínkem na zápěstí. Rozměry této velké dámské peněženky umožňují umístění množství platebních karet a osobních dokladů. Měkká doteková lýková kůže je ideálním společníkem pro večerní vyjížďky do klubu. 

velká dámská peněženka na zip

Dámská peněženka a toaletní taštička.

První i druhá věc tj. peněženka a toaletní taštička budou užitečná při cestování a dovolené. Modely který nabízíme jsou z kvalitních kolekcí Paolo Peruzzi a Jennifer Jones. Jsou čisté, jemné a praktické. Jejich rozměry umožňují umístění i do malého dámského batůžku. Vyrobeny jsou z italské telecí kůže a jistě potěší každou ženu. Dokonalým doplňkem je praktická kosmetická taštička z červené lakové kůže. Největší výhodou je vodotěsnost a samozřejmě barva - v této sezoně jsou lakované kůže v odvážných barvách, díky návratu do 90. let velmi módní.

Toaletní a kosmetická taštička

Elegantní dámský batoh.

Pokud je žena fanouškem univerzálních výrobků a současně je aktivní a sleduje módní trendy, bude vyhledávat praktický dámský batůžek. Nejsme vůbec nijak překvapeni - díky dámskému batůžku má volné ruce a do batůžku odloží dámskou peněženku. Doporučujeme koupit elegantní kožený batoh z kolekce Miss Lulu London nebo praktický kombinovaný dámský batůžek s kabelkou 2v1 z kolekce Bag Street. Jedná se velmi kvalitní a praktické dámské batůžky. Výhodou těchto dámských batůžků je široká škála barev a provedení. Jedná se o praktický dárek, který bude sloužit v práci na nákupu nebo na rande.

Dámský batůžek