Pánská peněženka na zip

Pánské peněženky se dají pořídit v mnoha velikostech a provedeních. Pokud si v nich nosíte například pouze peníze a několik karet, postačí menší zavírací, jste-li ale na obsah poněkud náročnější, budete to již vyžadovat peněženku prostornější a s více přihrádkami. V takovém případě si můžete vybrat zavírací model s více křídly, anebo rovnou sáhnout po velké pánské peněžence na zip.

Vejde se do kapsy?

Větší rozměry peněženky na zip skýtají výhodu v tom, že se do nich více vejde, na druhou stranu se často nedají vložit do těsnější kapsy. Počítejte proto s tím, že je budete muset uschovat třeba do velkých kapes kabátu nebo bundy, do batohu, do tašky nebo do kufříku.

Jen tak z ní něco nevypadne

Dalším plusem zapínací peněženky na zip je dokonalé uzavření, díky čemuž se nebudete muset obávat, že vám z ní při neopatrné manipulaci cokoliv vypadne. Díky většímu prostoru pak umožní také lepší a přehlednější rozvržení bankovek, mincí, kartiček a dalších věcí, které pánové v peněženkách nosí.

Odolnost

Některé typy zapínání, jako jsou kupříkladu suché zipy nebo klipy, nejsou právě trvanlivé. Po čase mohou přestat plnit svou funkci úplně, a to pak znamená jednoduše nutnost pořídit peněženku novou. Zvolte si proto kvalitní pánskou peněženku se zipem, který tomuto zamezí.

Stylovosti nic nebrání

Také zipové pánské peněženky můžou vypadat velice sexy a stylově. Sázkou na jistotu je kožený materiál s pěkným a bytelným zipem, kdy celek může být doplněn o další praktické a šik prvky, jako je například řetízek, s jehož pomocí si můžete svou peněženku připnout k opasku kalhot.

Jak je to s cenou?

Již díky své větší velikosti může být peněženka na zip dražší, zvláště pokud si zvolíte opravdu kvalitní koženou variantu od některého z renomovaných výrobců. Jedná se ale o investici, která není oproti malým nepraktickým peněženkám výrazně navýšena, zvláště když si uvědomíte, že taková pánská peněženka vám může klidně vydržet celý život.

Pánská kožená peněženky na zip Wild  Modexastyl (1)Pánská kožená peněženky na zip Wild  Modexastyl (2)Pánská kožená peněženky na zip Wild  Modexastyl (3)Pánská kožená peněženky na zip Wild  Modexastyl (4)